Zoznam členov

ČINOVNÍCI ODDIELU v roku 2018:

Predseda: Vilemová Jitka
Funkcionár: Luhová Zora, Dr.
Rozhodkyne: Rohlíčková Silvia, Mgr.art.
- Vicová Katarína
- Selecká Dominika
Trénerky: Rohlíčková Silvia, Mgr.art.
- Vicová Katarína
- Selecká Dominika
- Krajčovičová Sanija
- Selecká Lucia
Pomocné trénerky: Viktória Malá
- Kristína Pritzová
- Melanie Dediková

ZARADENIE PRETEKÁROK v roku 2018:

- meno rok nar. kategória
1 Nosáľová Lujza 2003 dorastenky mladšie
2 Surovcová Viktória 2003 dorastenky mladšie
3 Holíková Mia Lujza 2004 dorastenky mladšie
4 Martinček Sára 2004 dorastenky mladšie
5 Nováková Hana 2004 dorastenky mladšie
6 Šaranová Lillian 2004 dorastenky mladšie
7 Csókásová Natália 2005 dorastenky mladšie
8 Kmeťová Ema 2005 dorastenky mladšie
9 Kurucová Klára 2005 dorastenky mladšie
10 Okálová Margaréta 2005 dorastenky mladšie
11 Resutíková Alexandra 2005 dorastenky mladšie
12 Kovárová Zuzana 2006 nádeje staršie
13 Mrnková Michaela 2006 nádeje staršie
14 Pirošíková Barbora 2006 nádeje staršie
15 Žatková Michaela 2006 nádeje staršie
16 Csókasová Nicole 2007 nádeje staršie
17 Šaranová Tereza 2007 nádeje staršie
18 Borza Adriana 2008 nádeje mladšie
19 Gánóczy Nina 2008 nádeje mladšie
20 Víglašová Alexandra 2008 nádeje mladšie
21 Benkovitsová Xénia 2009 nádeje mladšie
22 Human Anabel 2009 nádeje mladšie
23 Jursová Tereza 2009 nádeje mladšie
24 Rusnáková Kristína 2009 nádeje mladšie
25 Snopeková Chiara 2009 nádeje mladšie

Prípravky oddielu MG v roku 2018(v procese úpravy):

1 Ivanová Veronika 2010
2 Keseliová Olívia 2010
3 Krechňáková Kristína 2010
4 Pljevljakušič Nina 2010
5 Pšenková Jasmína 2010
6 Tajcnárová Nikol 2010
7 Augustinič Lara 2011
8 Bednárovská Tamara 2011
9 Bilčíková Anabel 2011
10 Heráková Tamara 2011
11 Kažimírová Barbora Klára 2011
12 Laliková Michaela 2011
13 Meszárosová Natália 2011
14 Mikloší Sophia Izabella 2011
15 Nemcová Karin 2011
16 Rovná Dorota 2011
17 Falisová Glória 2012
18 Garová Sofia Mária 2012
19 Milashuk Mariia 2012
20 Safonová Nikol 2012
21 Bendíková Veronika 2013
22 Petríková Eva 2013

Pretekárky zaradené do Základného programu v roku 2018:

1 Brišková Michaela 2005
2 Micháleková Miriam 2005
3 Šmondrková ester 2005
4 Ukropcová Kiara 2005
5 Grnáčiková Hirner Vivien 2006
6 Hruškovičová Lívia 2006
7 Marková Alexandra 2006
8 Rošáková Nina 2006
9 Antalová Linda 2007
10 Ďurčeková Laura 2007
11 Elánová Natália 2007
12 Jedličková Laura Larisa 2007
13 Plevjakušič Ana 2007
14 Roštárová Lucia 2007
15 Augustínová Adela 2008
16 De Leon Anna 2008
17 Imrišková Laura 2008
18 Marušincová Katarína 2008
19 Matulčíková Matilda 2008
20 Richterová Ella 2008
21 Richterová Emma 2008
22 Selecká Anna 2008
23 Kubalíková Ema 2008
24 Rothová Sára 2008
25 Hantáková Barbora Laura 2009
26 Osadchuk Maria 2009
27 Rozumyková Lina 2009
28 Chlebovičová Rozália 2010
29 Poltárska Viktória 2010
30 Rentková Viktória 2010
31 Šebestová Alena 2010
32 Štecková Linda 2010
33 Šurlanová Simona 2010
34 Richterová Adela 2010
35 Kollárová Timea 2010
36 Valašková Viktória 2010
37 Valentíková Nian 2010
38 Burcinová Alexandra Mária 2011
39 Hegyi Hana 2011
40 Kompánková Mia 2011
41 Vrablová Klára 2011