Oznamy

nabor dievcat 20192020

Aj tento školský rok prijímame nové dievčatká. Prvý náborový tréning bude v PONDELOK 9.9.2019 v telocvični na Sokolskej 1, na medziposchodí 17,30-18,30. Prineste deťom obtiahnuté oblečenie, na nohy len ponožky, vyčesať vlásky. Máte možnosť si zopár tréningov vyskúšať, či sa deťom bude páčiť a či to zvládnu.Tréningy budú bývať PONDELOK 17,30-18,30, STREDU 17-18

--------------------------------------------------------------------------------------------

O pohari Bratislavy 08062019

-------------------------------------------------- ------------------------------------------

TJ Sokol a KMG eS-Art sokolský pohár II

-------------------------------------------------- ------------------------------------------

za oddielové preteky TJ Sokol a KMG eS-Art

-------------------------------------------------- ------------------------------------------

Reportáž je zpodujatia Memoriál Hermy Jochovej 2018

https://www.mozebyt.sk/tv-a-video/reportaze/archiv/memorial-hermy-jochovej-2018/

Projekt MÔŽEBYŤ.SK je v súlade so strategickými cieľmi MŠVVaŠ SR v oblasti športu a pohybových činností mládeže.

-------------------------------------------------- ------------------------------------------

Oddiel Gymnastiky pre všetkých Vás

sokolský KARNEVAL!

karneval 2019-------------------------------------------------- ------------------------------------------

Dobrý deň, milí SOKOLI,

v mene organizačného výboru Vás srdečne pozývame na

slávnostnú akadémiu k 100.vyrociu Sokola.

Zároveň Vas pozývame na obnovený Sokolský ples podľa pozvánky . ,

Svoju účasť na plese nezabudnite potvrdiť na mail v pozvánkach.

Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Termín návratok je predlžený do pondelka 21.1.2019.

S pozdravom,

Silvia Rohlíčková

alt

alt

-------------------------------------------------- ------------------------------------------

Pozvánka na delenie oddielové preteky

sop-2018 th

-------------------------------------------------- ------------------------------------------

Milí rodičia a priatelia oddiel modernej gymnastiky na Sokole!

Ako každý rok aj tento sa na Vás obraciame so žiadosťou o darovanie 2%, podporované činnosťou oddielu.
Nižšie sú uvedené tlačové správy, prípadne vytlačené a môžu byť použité v šatniach na nástenke.
Ďakujeme!

Žiadosť 2% [DOC]
Vyhlásenie o zaplatení dane [PDF]
Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti [DOC]

-------------------------------------------------- ------------------------------------------

Od pondelka 18.septembra 2017 prijímame 4-6 ročné dievčatká.
Tréningy budú vždy:
pondelok: 18,00-19,00 a štvrtok 17,30-18,30 v telocvični na Sokolskej ulici č.1, na medziposchodí. Prineste si a ponožky (prípadne tričko a legínky).
Tešíme sa na Vás :)

Nový rozvrh trénov platný od 18.9.2017

Zoznam detí podľa skupín [XLS]


rozvrh2017-18 2

Vrcholná súťaž pre najmladšie naše moderné gymnastiky a výučbové tímy sú určené pre všetkých, ktorí sa chcú zúčastniť - 17.6.2017 v telocvični na Sokolskej v Bratislave.O pohárik Bratislavy - časový plán, rozcvičky [PDF]


2017-o-poharik-ba th









-------------------------------------------------- ------------------------------------------

Už túto sobotu na preteku TJ Sokol Bratislava a KMG eS-Art predstavia naše gymnastiky vo veku 9-15 rokov.
Prínos ich podpory a potenciálu, ne do nových sezónnych ekvivalentov pozitívnej energie!
2017-plagat

-------------------------------------------------- ------------------------------------------

2016-herma-plagat thSrdečne Vás pozývame na našu tradičnú súťaž:

26.ročník Memoriálu Hermy Jochovej

nedeľa 11.12.2016 v ŠH Mladosť

rozpis súťaže SK / pozvánka EN

časový plán / časový harmonogram


-------------------------------------------------- ------------------------------------------

Od pondelka 12.septembra 2016 Prijame 4-6 ročné dievčatká.
Tréningy budú vždy:
pondelok 17,30-18,30 a stredu 17,00-18,00
v telocvični na Sokolskej ulici č.1, na medziposchodí.
Trénerka Dominika a Silvia sa už na vás tešia.
Prineste si a ponožky (prípadne tričko a legínky).

-------------------------------------------------- -----------

rozvrh2016-17 th

Zoznam detí podľa skupín k septembru 2016 [XLS]

-------------------------------------------------- -----------

mba2016


Pozývame Vás na
Otvorené Majstrovstvá Bratislavy

ZP v sobotu 18.6.2016

v telocvični na Sokolskej.

Rozpis [PDF] / Časový plán a rozcvičky [XLS]

-------------------------------------- -----

Pozývame Vás na Oddielové preteky

našich prípraviek a detí ZP

v piatok 27.5.2016

16,20-20,00

v telocvični na Sokolskej.

--------------------------------------------

Pozývame Vás na Oddielové preteky

a B program

(2007 a staršie) - v stredu 23.3.2016

15,30-18,30

v telocvični na Pionierskej.

!!! - Všetky tréningy zajtra odpadajú.

-------------------------------------------------- --------------------------

ĎAKUJEME za Vaše 2%

Vyhlásením o Preukázanie podielu zaplatenej dane [JPG]
Žiadosť [DOC]
Potvrdenie o zaplatená dane [DOC]

-------------------------------------------------- ---------------------------

25.ročník Memoriálu Hermy Jochovej
- Rozpis [PDF]
- Pozvánka [PDF]

- Výsledková listina [XLS]
- Naša 25.Herma bola tentoraz aj v spravodajstve: TV JOJ / TV TA3


sokol 20151212-plagat th2

-------------------------------------------------- -------------------------------------------

MSR JUNIORIEK SLOVENSKÉ POHÁR klubové - plage AT - Časový Rozpis

-------------------------------------------------- -----------------------------

INFORMÁCIE O PRIJÍMANÍ NOVÝCH DETÍ: \ t

-v školskom roku 2015/2016 Prijame deti rn 2009-2011

-máme na výber 2 skupiny prípraviek:

I.-pondelky (17,30-18,30) a štvrtky (17,00-18,00) - trénerka LUCIA

II.-stredy (17,00-18,00) a piatky (17,30-18,30) - trénerka KATARÍNA

Tréningy prebiehajú na medziposchodí v telocvični na Sokolskej ulici č.1.

Začíname od pondelka 7.9.2015 a priberáme v průběhu septembra.

-------------------------------------------------- -----------------------------

RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE oddielu MG sa bude

v UTOROK 23.6.2015 o 17,00

v telocvični na Sokolskej.

Srdečne pozývame všetkých rodičov.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Pozývame Vás na ODDIELOVÉ PRETEKY prípraviek a detí základného programu

v PIATOK 5.6.2015 v telocvični na Sokolskej 1

16,30-19,00 súťaž ZP

19,00-20,00 súťaž prípraviek

Vzhľadom k tomu sa všetky ostatné tréningy v piatok RUŠIA.

------------------------------------------------------------------------------------------

Rozpis - Majstrovstvá Bratislavy 2015

Rozpis - Majstrovstvá Bratislavy jednotlivkýň v modernej gymnastike pre rok 2015 [PDF]


msr2015-plagat-TEHOMajstrovstvá Slovenskej republiky 2015

Pozývame Vás na Majstrovstvá Slovenskej republiky v sobotu 30. mája 2015

- plagát podujatia

- časový plán



Pozývame Vás na Majstrovskú oblastnú súťaž Západ.

- plagát [JPG]

- rozpis [PDF]


Informácie (časový plán a štartovné listiny) k Majstrovstvám BRATISLAVY nájdete na

http://www.rgform.eu/event.php?id_prop=10


me201531st European Rhythmic Gymnastics Championships

Sledujte výkony našich na stránke longinestiming.com
Prehľad priamych prenosov z ME je možné stiahhnuť tu
Foto z tréningu 30/04/2015 (viac na Facebooku SZMG)

--------------------------------------------------------------------------

2015-plagatikop-TEHOODDIELOVÉ PRETEKY pre 2006 a staršie budú

v stredu 15.apríla 2015

na ŽŠ Majerníkovej


2% z dane za rok 2014

Milí rodičia a priatelia oddielu MG,

aj tento rok si vás dovoľujeme osloviť s darovaním vašich 2%.
Tlačivá si môžete stiahnuť tu: Žiadosť, Vyhlásenie, Potvrdenie o zaplatení [doc súbory]

Vopred ĎAKUJEME!


Počas Jarných prázdnin 2.-6.marca sa nekonajú tréningy podľa rozvrhu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Projekt "súťažné koberce" finančne podporil Bratislavský samosprávny kraj.

Na financovaní sa spolupodieľal aj oddiel MG a rodičia.

Ďakujeme!

bez názvu 1

Radosť z nového koberca majú nie len deti, ale aj trénerky a rodičia :)

koberec

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Už túto nedeľu 26.10.2014 o 10,00 v Športovej hale Mladosť sa predstavia seniorky na Majstrovstvách Slovenska a budúce seniorky (medzi ktorými je naša Kristína Pritzová) na kontrolnom preteku. Zároveň budete mať možnosť vzhliadnuť na prípravu juniorskej reprezentačnej skladby (Hanka Dziaková).

-----------------------------------------------------------------------------

Informácie o prijímaní nových detí do kubu a nový ROZVRH,

nájdete aj na našom Facebooku

V šk. roku 2014/15 prijímame nové dievčatá:

- v telocvični na Sokolskej v utorky a štvrtky 17:00 - 18:00 (prvý tréning - 9.9.2014)

- v novej telocvični na Dlhých dieloch ZŠ Majerníkova stredy a piatky 16:00-17:00(prvý tréning - 3.9.2014)

Všetci podľa rozvrhu začíname v stredu 3.9.2014 :)

INFO pre NOVÉ DETIČKY:

na prvý tréning si prineste tréningové oblečenie a učešte vlásky :)

-----------------------------------------------

O POHÁRIK BRATISLAVY - 21.6.2014:

Prípravky:

1.Nina Gánóczy - 2008

2.Miška Žatková - 2006

Základný program:

1.Lucia Gánóczy - 2004/2005

3.Lillian Šaranová - 2004/2005

2.Sára Bánovská - 2006/2007

3.Linda Antalová - 2006/2007

1.Zuzana Magurová - 2008/2009

3.Xénia Benkovitsová - 2008/2009

------------------------------------------------------------------------------------------------

MAJSTROVSTVÁ EURÓPY - BAKU - 10.-15.6.2014:

Naša sokolská juniorka Kika Pritzová nás úspešne reprezentovala v cvičení s obručou a loptou.V lopte skončila na 39.mieste zo 64 pretekárok, čo je najlepšie umiestnenie spomedzi všetkých 4 slovenských reprezentantiek.Družstvo junioriek SR skončilo 27. z 32 štátov.

V seniorskej spoločnej skladbe sme mali zastúpenie 2 sokoliek: Lucka Selecká a Monika Bočová. Umiestnenie 21.miesto.

----------------------------------------------------------------------------------

Majstrovstvá Slovenska TOP 10

Kristína Pritzová vybojovala vo finále so všetkymi 4 náčiniami bronzovú medailu!

--------------------------------------------------------------------------------

Ďalšie cenné kovy nám na MDD v Jihlave vybojovali dievčatá:

zlato - Ninka Gánóczy - 2008

striebro - Tatianka Gašparovičová - 2007

bronz - Terezka Šaranová - 2007

----------------------------------------------------------------------------

VIKI MALÁ je Majsterkou Slovenska v starších dorastenkách !!!!!

Lipt. Mikuláš 24.5.2014 GRATULUJEME!

Monika Bočová - 3.miesto

----------------------------------------------------------------------

Oblastná súťaž ZÁPAD - 10.-11.5.2014

Kika Pritzová - 1.m v kategórii juniorky

Júlia Grejtáková - 1.m v ročníku 1999

Rebeca Gurtlerová - 3.m v ročníku 2003

Viki Malá - 2.m v kategórii staršie dorastenky

Monika Bočová - 3.m v kategórii staršie dorastenky

------------------------------------------------------------------------------------------------

O pohár mesta Vyškov - 3.5.2014

2.miesto - Nina Gánóczy

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Jarní pohár - BRNO - 1.5.2014

zlato - Miška Žatková - za zostavu beznáčinia aj za zostavu s obručou:))) - 8 ročné

striebro - Ninka Gánóczy - beznáčinie - 6 ročné

---------------------------------------------------------------------

Vinohradský hrozen - Praha 13.4.2014:

2.miesto v dorastenkách - Viki MALÁ

3.miesto v kadetkách - Hanka DZIAKOVÁ

----------------------------------------------------------------------

2 ZLATÁ nám vysúťažili na Rapid cupe v sobotu 29.3.2004:

Nina Gánóczy - r.n.2008

Michaela Žatková - r.n.2006

-------------------------------------------------------------------------------------

Prvé tohtoročný kov vybojovala pre náš klub v nedeľu 23-3-2014 v Jihlave

Kristína Pritzová - 2.miesto /z 9 junioriek.

------------------------------------------------------------

23.ročník memoriálu Hermy Jochovej - 15.12.2013.

Ďakujeme všetkým SOKOLSKÝM rodičom za spoluprácu pri organizovaní!!!

Výsledky nájdete tu.

Smoulinky

http://www.youtube.com/watch?v=vJCEp1-WayY

Motyle

http://www.youtube.com/watch?v=Krj_VBbmjdI&feature=youtu.be

Baletky 2005-6

http://www.youtube.com/watch?v=P-LGtZPF_Q4&feature=youtu.be

Zandarky

http://www.youtube.com/watch?v=CwgGHfarxqI&feature=youtu.be

Vltava

http://www.youtube.com/watch?v=iVmmnVLzWk4

Alegria

http://www.youtube.com/watch?v=dxU-uVDviT0

Baletky 2002-2003

http://www.youtube.com/watch?v=3EwPOQxw8EA

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Jihlavský ježek - 8.12.2013 - Jihlava:

1.miesto dvojica Michaela Dolinská a Aylin Yildizová

1.miesto dvojica Melanie Dediková a Katka Schmuckerová

---------------------------------------------------------

Majstrovstvá Slovenska - 7.12.2013 - Bratislava:

2.miesto spoločná skladba JUNIORKY: Viki Malá,Esther Vavrová,Julka Grejtáková,Lucia Laliková,Lucia Juklová

2.miesto spoločná skladba ST.ŽIAČKY: Lujza Nosáľová,Viki Surovcová,Viki Žatková,Rebeca Gurtlerová,Mia Holíková

1.miesto dvojica JUNIORKY: Hanka Dziaková a Kika Pritzová

2.miesto dvojica ŽIAČKY: Amy Richardsonová a Ema Ribanská

----------------------------------------------------------------------------------

Vánoční Líšeňský Pohár - 24.11.2013 - Brno:

3.miesto -spoločná skladba - ročník naridenia 2006: Mrnková, Gurtlerová,Žatková,Pirošíková

----------------------------------------------------------------

Pohár Liptova - 16.11.2013 - Liptovský Mikuláš:

1.Monika Bočová - dorastenky

3.Hanka Dziaková - juniorky 13 ročné

7.Mia Lujza Holíková - nádeje

-----------------------------------------------------------------

KLUBOVÉ TEPLÁKY:

Mili rodičia, mnohým deťom sú už tepláky malé a zase nové malé deti majú záujem o tepláky.

Napíšte lístok s veľkosťou a Vašim kontaktom na nástenku v hornej šatni,

aby ste si mohli tepláky poposúvať.

Samozrejme stále je možnosť ušitia celej súpravy aj s logom klubu u pani Brandeburovej v Looku/individuálne/.

Posledný tip klubových TRIČIEK je na predaj u nás v kabinete.

------------------------------------------------------------------

Krakow - medzinárodná súťaž jednotlivkýň - 9.11.2013:

2.miesto: Kristína Pritzová /juniorka 1999/

5.miesto: Hanka Dziaková /juniorka 2000/

5.miesto: Lucia Selecká /seniorka/

-------------------------------------------------------------------------------

Třebíčsky podzim - 9.11.2013:

striebro - družstvo v kategórii narodené 2005:

Kmeťová Csókasová, Koscsová,Labudíková,Resutíková,Machalíková

--------------------------------------------------------------------------

Na súťaži v Prahe v sobotu 2.11.2013 obsadili:

Michaela Dolinská a Aylin Yildizová /obe 2004/ krásne 2.miesto v konkurencii 6 dvojíc a trojíc.

---------------------------------------------------------------------------

Creative Caps Cup v Přerove - 26.10.2013:

1.miesto - spoločná skladba - rn 2006: Mrnková,Žatková,Gurtlerová,Pirošíková

3.miesto - dvojica - rn 2001: Ribanská a Richardsonová

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fotografie z týždenného sústredenia MG v Pršticiach

1.časť

2.časť

---------------------------------------------------------------------------

Majstrovstvá Bratislavy prípraviek - 22.6.2013:

Sokol má 2 Majsterky BA pre rok 2013!!!!!

1.m. Michaela Žatková - 2006

1.m. Nina Gánóczy - 2008

---------------------------------------------------------------------

Wroclaw - 15.6.2013:

3.miesto Lucia Selecká - seniorka

-----------------------------------------------------------------------

Majstrovstvá Slovenska - kategória B - 15.6.2013:

3.miesto - Júlia Grejtáková - kadetky

-----------------------------------------------------------------------

Táborský pohár - Tábor/ČR-8.6.2013:

3.miesto Rebeca Gurtlerová /2003/

-------------------------------------------------------------------------

Majstrovstvá Európy vo Viedni 29.5.-2.6.2013:

Juniorská spoločná skladby, v ktorej sa predstavila aj naša Hanka Dziaková,

sa umiestnila na 20.mieste z 24 družstiev.

------------------------------------------------------------

Kohoutovický Mantila Gym Cup - 1.6.2013

2.miesto Nicole Csokasová /6 ročné/

3.miesto Michaela Mrnková v zostave s obručou /7 ročné/

1.miesto Lea Končeková /11ročné/

2.miesto Natália Takácsová / 11ročné/

3.miesto Amy Richardsonová / 12ročné/

3.miesto Katarína Schmuckerová / 13ročné/

-------------------------------------------------------

MINI CUP 1.6.2013 MILEVSKO:

2.miesto Barbora Hradiská /11 ročné/

3.miesto Rebeca Gurtlerová /10 ročné/

2.miesto Michaela Žatková /7 ročné/

------------------------------------------------------------------------------------

kvalifikácia Západ Bratislava 25.5.2013:

3.miesto Monika Bočová - dorastenky

3.miesto Viki Malá - kadetky

Na MSR postupujú: Bočová,Malá,Grejtáková,Richardsonová,DziakováA,Končeková,

------------------------------------------------------------------

MAJSTROVSTVÁ BRATISLAVY - 19.5.2013:

3.miesto Amy Richardsonová - staršie žiačky

3.miesto Viki Malá - kadetky

2.miesto Monika Bočová - dorastenky

---------------------------------------------------------

Spring Cup - Brno - 1.5.2013

Monika Bočová - lopta 3.miesto

Kristína Pritzová - 2boj - 3.miesto, v zostave s kežeľami 1.miesto

Lucia Selecká - lopta 3.miesto

----------------------------------------------------

Jihlavský ježek - 28.4.2013 - JIHLAVA:

bronz v kategórii nádeje získala MIA HOLÍKOVÁ

-----------------------------------------------------

Vinohradský hrozen - PRAHA -21.4.2013:

dievčatá nám priniesli 4 medaile!!!

zlato - Viki Malá

striebro - Esther Vavrová a Barborka Pirošíková

bronz - Julka Grejtáková

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Přerovská stuha - 13.4.2013:

Kristína Pritzová - 2.miesto v 2-boji / 1.miesto lopta, 3.miesto obruč /

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Majstrovstvá SR SENIORIEK 2013 v Brne:

LUCIA SELECK 5.miesto viacboj.

Finále - 2.miesto kužele, 3.miesto obruč a lopta

-------------------------------------------------------------------------------------

Tretie tohtoročné sokolske ZLATO vybojovala v sobotu 30.4.2013

v Žďári nad Sázavou v konkurencii 10 českých dorasteniek

MONIKA BOČOVÁ.

----------------------------------------------------------------------------------------

Veselská panenka - 23.3.2013 - Veselí nad Moravou

striebro - Lea Končeková - 2002

bronz - Amy Richardsonová -2001

-----------------------------------------------------------------------------------------

Rapid Cup 23.3.2013

Zlato vybojovala MICHAELA ŽATKOVÁ /2006/ - gratulujeme!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------

Baltic Cupu - Poľsko Gdynia - 23.-24.3.2013

Kika Pritzová/jednotlivkyňa/ - 6.,7. a 8.miesto v konkurencii 17 zahraničných junioriek

Hanka Dziaková/v spoločnej skladbe/ - 4.miesto

-----------------------------------------------------------------------------------------

Prvé tohtoročné zlato priviezla z českej súťaže v Třebíči 23.2.2013

Michaela Žatková / 2006/ - gratulujeme!!! Trénerka Dominika Selecká.

-------------------------------------------------------------------------------------

2% - budeme radi,ak aj tento rok nás podporíte.

Mailom boli všetkým rozposlané tlačivá. Taktiež vysia na nástenke.

ĎAKUJEME!

---------------------------------------------------------------------------------------

Majstrovstvá Slovenska - 1.12.2012, Bratislava:

2.miesto: juniorská spoločná skladba trénerky S.Rohlíčkovej:

Viki Malá,Kika Pritzová,Esther Vavrová, Lucka Juklová,Lucka Laliková

3.miesto: dvojica BABY trénerky K.Strhárovej: Aylin Yildizová a Michaela Dolinská

3.miesto: dvojica ŽIAČKY trénerky S.Rohlíčkovej: Ema Ribanská a Amy Richardsonová

3.miesto: trojica JUNIORKY trénerky S.Rohlíčkovej: Esther Vavrová,Lucia Juklová,Lucia Laliková

3.miesto: dvojica LADY trénerky S.Rohlíčkovej: Lucia Selecká a Monika Bočová

-----------------------------------------------------------------------

Festival pódiových skladieb - 25.11.2012 v Trenčíne

spoločná skladba Katky Vicovej priniesla striebornú medailu:

Viki Žatková,Viki Surovcová,Lujza Nosáľová, Rebeka Gurtlerová, Nina Gregorová

------------------------------------------------------------------------

Silver Falcon Cup - Krakow - 10.11.2012

2.miesto - Kristína Pritzová - juniorka

3.miesto - Lucia Selecká - seniorka

---------------------------------------------------------------------------

Pohár Liptova - Liptovský Mikuláš - 10.11.2012

1.miesto: Monika Bočová - jednotlivkyne,kategória Lady

3.miesto: Betka Dziaková a Lea Končeková - dvojica,kategória 10ročné

--------------------------------------------------------------------------------------

Slovenský Pohár Družstiev - Nitra - 28.10.2012

3.miesto družstvo: Mia Holíková,Lea Končeková,Melanie Dediková, Monika Bočová

3.miesto dvojica: Amy Richardsonová, Ema Ribanská

3.miesto dvojica:Viki Malá, Júlia Grejtáková

3.miesto dvojica: Lucia Selecká, Monika Bočová

--------------------------------------------------------------------------------------

Revent Cup - Praha - 27.10.2012

Zlaté 2003:Viki, Viki, Rebeka,Nina a Lujza

-----------------------------------------------------------------------

Třebíčsky podzim - 21.10.2012

Bronz priviezli do Bratislavy družstvá:

Katky Vicovej: Lujza Nosáľová, Viki Surovcová, Rebeka Gurtlerová, Viki Žatková, Nina Gregorová

Silvii Rohlíčkovej: Viki Malá,Julka Grejtáková,Esther Vavrová, Lucka Juklová,Lucka Laliková a Daniela Ribanská

---------------------------------------------------------------------------

O Veselský Pohár - 20.10.2012

ďalšie ZLATO nám priniesli Lucia Selecká a Monika Bočová

v konkurencii 12 českých a slovenských dvojíc a trojíc kategórie LADY

GRATULUJEME!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jihlavský ježek - 13.10.2012

ZLATO !!!! priniesli Lucia Selecká a Monika Bočová so stuhami v konkurencii 9 dvojíc a trojíc

BRONZ vybojovali - dvojička Lea Končeková a Betka Dziaková

a spoločná skladba: Dziaková H.,Dediková,Schmuckerová, Ribanská E.a Hrabinská

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Majstrovstvá Slovenska senioriek v Liptovskom Mikuláši - 22.-23.9.2012:

Lucia Selecká - 7.miesto vo viacboji

- 4.miesto vo finále so stuhou

----------------------------------------------------------------------------------------

Majstrovstvá Bratislavy prípraviek - 16.6.2012:

1.Miška Žatková - v kategórii 6 ročných

2.Nicolka Csokásová - v kategŕii 5 ročných

-----------------------------------------------------------------------------------------

Majtrovstvá Slovenska - 9.-10.jún 2012 v Prešove:

1.Júlia GREJTÁKOVÁ v kadetkách!!!!

3.Monika BOČOVÁ v dorastenkách

------------------------------------------------------------------------------------

Majstrovstvá Európy v Rusku:

Známky: D1: 4,700, D2: 7,850, A:8,100, E:8,000, celková znamka: 22,375

Poradie: 32.miesto z 34, ako družstvo Slovenska

Spoločné skladby /kde bola aj Lucia Selecká/ skončili na peknom13. mieste zo 17 štátov.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Kvalifikcia Západ - 26.5.2012 - Nitra

ZLATO vybojovala Monika Bočová v kategórii dorastenky!!!

STRIEBRO máme vďaka Julke Grejtáková v kadetkách!

--------------------------------------------------------------------------------------------

Majstrovstvá Bratislavy -12.5.2012 - hala VKP PKO:

striebro: Lea Končeková - mladšie žiačky

zlato: Julka Grejtková - kadetky

striebro: Viki Malá - kadetky

bronz: Monika Bočová - dorastenky

bronz: Hanka Dziaková - mladšie juniorky

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vikendové medaile - 5.5.:

1.Kristína Pritzová - juniorky - Přerov

3.Lujza Nosáľová - mladšie žiačky 9ročné - Plzeň

---------------------------------------------------------------------------------------------

Majstrovstvá Slovenska JUNIORIEK - 28.4.2012:

2.miesto - Kristína Pritzová

---------------------------------------------------------------------------------------------

Dunajský Pohár - 28.4.2012:

spoločné skladby - 1.miesto - v družstve naša Lucia Selecká

juniorky - 4.Kristína Pritzová

--------------------------------------------------------------------------------------------

Pribinov Pohár - 21.4.2012 - Nitra

Dievčatá vybojovali 5 medajlí:

3.Júlia Grejtáková kadetky

1.Monika Bočová - dorastenky

Kika Pritzová /juniorky/ - 1.lopta, 2.obruč, 2.stuha

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Čeburaška - 31.3.2012 - výsledky /len medailové/:

Mia Holíková - 3.miesto / 19 - 2004

Miška Žatková - 2.miesto / 13 - 2006

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kvalifikácia Západ 17.marca 2012 - naša juniorka Kika Pritzová zvíťazila! Gratulujeme!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sústredenie Liptovský Mikuláš - august 2011

Fotografie nájdete tu.
img_5150

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prešov - 29.10.2011 - SPK jeseň:

Nosáľová, Dziaková A., Grejtáková, Krajčovičová 4.miesto, celkovo sa za rok 2011 umiestnili na 3. mieste.
Trio Juniorky - Meszárošová, Malá, Vavrová obsadili 1.miesto.
Duo Lady - Sanja Krajčovičová, Dominika Selecká obsadili 2. miesto.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Majstrovstvá Bratislavy - prípravky - 18.6.2011

Mia Holíková - naša Majsterka Bratislavy v kategórii 7 ročných!!!!!

Miška Žatková - Majsterka Bratislavy 5 ročných!!!!!

Zopár momentiek zo súťaže nájdete tu.

Čeburaška 11.6.2011 - súťaž jednotlivkýň, Nitra

Fotografie zo súťaže nájdete tu.

Kvalifikácia Západ 4.júna 2011

Zlato,striebro,bronz!

3.miesto Lea Končeková - mladšie žiačky

1.miesto Kristína Pritzová - mladšie juniorky

2.miesto Sanija Krajčovičová - dorastenky

Fotografie zo súťaže nájdete.

Slovenský pohár družstiev - jarná časť - 8.5.2011

V kategórii B sme obsadili 3.miesto zo 6 klubov.

Reprezentovali nas: Lujza Nosáľová,Lea Končeková,Júlia Grejtáková a Dominika Selecká.

Majstrovstvá Bratislavy 2011

Máme 2 majsterky a 2 strieborné medaile z Majstrovstiev Bratislavy konaných 1.5.2011!!!

1.miesto Kristína Pritzová - mladšie juniorky,
1.miesto Dominika Selecká -dorastenky,
2.miesto Júlia Grejtáková - staršie žiačky,
2.miesto Sanija Krajčovičová - dorastenky.

Foto zo súťaže tu.

Fotografie z MSR - B - 12.-13.6.2010 - Liptovský Mikuláš

Majstrovstvá Bratislavy 15.5.2010 Reportáž televízie TA3 nájdete tu .
Odkaz na fotografie zo súťaže nájdete tu .

Fotografie Kvalifikácia Západ

MSR junioriek a Slovenský pohár klubov: